Pro nováčky

Nebojte se a přijďte se mezi nás i s dětmi podívat! Do vlčat a světlušek nabíráme děti od cca 7 do 12 let, starší děti pak do kategorie skautů a skautek. Nově nabíráme i děti do kategorie benjamínků (5 – 7 let).

Pro případné dotazy ohledně chlapeckého oddílu kontaktujte Jana Dolejše – Šneka, tel.: 776 328 002, e-mail: jansnek@seznam.cz, případně můžete rovnou dorazit na první oddílovou schůzku v pátek 11. 9. v 16:30 v klubovně skautů.

Pokud se chcete informovat o schůzkách dívčího oddílu, kontaktujte Terezii Duškovou, tel.: 733 482 786, e-mail: duskova.terezie@skaut.cz.

Ohledně schůzek benjamínků se obraťte na Veroniku Slezákovou, tel.: 734 680 094, e-mail: klaverslezakova@gmail.com.

Pokud byste tápali, kde najít naše klubovny, koukněte na mapu.

A pokud se chcete dozvědět něco víc už dopředu, zkuste mrknout třeba do Základních informací. 😉