Příměstské tábory

PŘÍMĚSTSKÉ TÁBORY 2020

• Nemáte o prázdninách hlídání pro děti?
  • Chcete, aby si užily týden v přírodě, poznaly spoustu nových věcí a odnesly si super zážitky?

Přihlaste je na náš příměstský tábor a nechte je s námi strávit týden v džungli!

Za příznivého počasí budeme s dětmi po celý týden převážně venku. Budeme se pohybovat v přírodě, poznávat ji, tvořit z nejrůznějších materiálů, malovat na kameny i na dřevo a vyzkoušíme si i různé zálesácké dovednosti jako vaření na ohni nebo střílení z luku. Děti se mohou těšit na celodenní výlet, nespočet her v přírodě a spoustu dalších dobrodružství.

S prací s dětmi i pořádáním táborů máme mnohaleté zkušenosti a proto jsme se letos rozhodli opět uspořádat tábory nejen pro naše “skautské děti”, ale pro všechny děti ze Žamberka a okolí. Doufáme, že se Vám náš příměstský tábor bude líbit!

Termíny:

• 20. – 24. 7. 2020 – na tento termín se již nelze přihlásit, je plně obsazený
  • 27. – 31. 7. 2020
  • 3. – 7.  8. 2020 – na tento termín se již nelze přihlásit, je plně obsazený

Pro všechny kluky i holky od 6 do 11 let.

Tábory budou probíhat v přírodě, převážně na pozemku nedaleko letiště v Žamberku. Je zajištěno kompletní zázemí, v případě špatného počasí je k dispozici i vytápěná zděná budova.

Vždy od pondělí do pátku od 8 do 16 hodin.

Děti si můžete vyzvednout přímo na zahradě u letiště, případně po domluvě mohou odcházet samy.

Cena jednoho týdne je 1200 Kč.

V ceně jsou obědy a pitný režim, personální zajištění zkušenými vedoucími, výlet, pojištění, bohatý program.

Podmínky vrácení peněz

• při odhlášení do 30. 6. 2020 vracíme celou částku,
  • při odhlášení minimálně 14 dní před začátkem tábora vracíme 500 Kč,
  • při odhlášení později než 14 dní před začátkem tábora nevracíme žádnou částku.

Táborový řád

• dítě se může vzdalovat pouze se souhlasem vedoucích,
  • dítě musí dbát pokynů vedoucích,
  • pokud dítě nemá dovoleno odcházet samo, může si ho vyzvednout pouze zákonný zástupce nebo jím určená osoba,
  • dítě je ohleduplné k ostatním, není hrubé,
  • dítě hlásí všechny zdravotní problémy,
  • dítě se chová šetrně k vybavení, cizímu majetku a přírodě.

Závažné porušení táborového řádu může být důvodem vyloučení dítěte z tábora.

Přihlašování

Děti přihlašujte pomocí následujícího formuláře. Čím dříve, tím lépe 🙂

Platební údaje obdržíte po odeslání přihlášky (formuláře). Přihláška je platná až po zaplacení zálohy.

Na zadaný e-mail Vám po odeslání přijde potvrzení a rekapitulace zadaných údajů (zkontrolujte i složku Spam).

V případě dalších dotazů nás kontaktujte na čísle +420 733 482 786 nebo na e-mailu duskova.terezie@skaut.cz.

V létě na viděnou!

Terezie Dušková – vedoucí příměstských táborů