Chystáte se na výpravu? Nebo putujete za neznámým cílem? Přespat můžete i u nás!

Klubovna skautek

Nenabízíme sice hotelový komfort, ale máme tu teplo i v zimě, teče tu voda, na záchod nemusíte ven a čaj si uvaříte v konvici. Svítíme elektřinou, takže žádná středověká romantika (i když…:)). A vejde se vás sem 13 – normální velikosti, pokud jste menšího vzrůstu, klidně i víc – spí se totiž na zemi, ve vlastních spacácích a karimatkách, čili záleží na velikosti plochy, kterou zaberete :)

A nakonec, co za to budeme chtít?

Kromě vrácení do původního stavu, nezničení věcí drahých a pro nás drahých také drobný finanční příspěvek, který činí :

30 Kč – osoba/noc – v případě, že jste členy Junáka

40 Kč – osoba/noc – v případě, že jste členy jiné dětské organizace

50 Kč – osoba/noc – v případě, že se neřadíte ani do jedné z uvedených kategorií.

V případě zájmu kontaktujte Natku Indrákovou, natalie.indrakova@seznam.cz, tel. 730 963 332.