Obnovení činnosti

V našem středisku bude činnost obnovena od 1. června, týká se tedy družinových a oddílových schůzek, výprav, brigád a dalších aktivit. Samozřejmě pouze za dodržení opatření stanovených Výkonnou radou Junáka.

  • každý účastník nejpozději na začátku první schůzky předloží písemné čestné prohlášení o neexistenci příznaků virového infekčního onemocnění. Povinnost se vztahuje na děti i dospělé, členy i nečleny. Evidenci čestných prohlášení spravují střediska, formulář čestného prohlášení stahujte zde
  • účastnit jakékoliv aktivity se může pouze osoba, která je bez akutních zdravotních potíží odpovídajících virovému infekčnímu onemocnění
  • je dodržován rozestup 2 metry během všech aktivit
  • roušky je třeba nosit v budovách, roušky není třeba nosit pod širým nebem
  • každý účastník projde na začátku akce dezinfekcí rukou

Víme, že do konce školního roku už nám moc schůzek zbývat nebude, ale vedoucí a zajisté i děti už se nemohou dočkat, až se opět shledají. Všechny pravidelné schůzky proto příští měsíc poběží, jak mají, kdyby nastala interní změna v družinách, dá vám rádce včas vědět.

Šnek

Latest posts by Šnek (see all)

Mohlo by se vám líbit...