Pozastavení činnosti

Vážení rodiče,

vedení Junáka – českého skauta rozhodlo, že od 11. března do odvolání bude pozastavena veškerá běžná skautská činnost. Jedná se o družinové schůzky, oddílové schůzky, výpravy, závody i akce skautského vzdělávání. 

Toto rozhodnutí se samozřejmě týká i nás v Žamberku. Počínaje zítřkem se proto až do odvolání nebudou konat žádné družinové schůzky, zrušena je také výprava světlušek a vlčat, která měla proběhnout o víkendu 20.-22.3.

 

Jde o těžký krok, který navazuje na rozhodnutí přijímané státními institucemi v souvislosti s aktuální epidemiologickou situací. Jako skauti a skautky cítíme naši společenskou odpovědnost a chceme jednat s ohledem na ochranu starších a oslabených spoluobčanů. Jsme přesvědčeni, že jde o dobrý preventivní krok ve správný čas. 

 

Doufáme, že skautskou činnost budeme moci co nejdříve obnovit – budeme vás o tom samozřejmě okamžitě informovat. 

Pokud byste měli jakékoliv dotazy, neváhejte kontaktovat vedoucí oddílů (kontakty viz níže) nebo přímo mě. 

 

za Junák – český skaut středisko Žamberk, 

Šárka Kladivová

vedoucí střediska

774 182 051

Jan Stejskal – Blesk

janik.stejskal@skaut.cz, tel. +420 737 940 015

Terezie Dušková – Terka
duskova.terezie@skaut.cz, tel. +420 733 482 786

Latest posts by Šnek (see all)

Mohlo by se vám líbit...