Skautský Dobrý skutek

Každý den, alespoň jeden dobrý skutek. Tak zní denní příkaz skautů a skautek.

I letos jsme se společně rozhodli jeden společný skutek vykonat. 27.4. jsme se sešli před kostelem svatého Václava v Žamberku, abychom zde pomohli. Pan farář nás poprosil o úklid ve věži. Sešlo se nás opravdu hodně. Zamést schody, vysmýčit každý kout, oprášit krásné zvony. Hodně se prášilo a my se občas ani neviděli, ale zvládli jsme to levou zadní. Po práci přišla odměna a my se přesunuli na faru, kde jsme si opekli špekáčky. Počasí nám přálo a déšť na celé dopoledne ustal. V pořádku jsme se rozešli domů a jsme moc rádi, že jsme mohli pomoci tam, kde bylo potřeba.

Latest posts by Terezie Dušková (see all)

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *