Vrátili jsme se!

Včera v před půl třetí odpoledne náš autobus zdárně dorazil do Žamberka a všechny děti jsme odevzdali rodičům. Přinášíme první výběr fotek, na další se ale můžete brzy těšit v naší Skautské galerii.

Tábor v Srbsku byl rozhodně zajímavou zkušeností pro děti, ale i pro nás vedoucí. A tak díky Vám, rodičům, za Vaši podporu a že jste s námi děti pustili :-).  Poznali jsme srbské skauty, srbské (občas dost úmorné) vedro, několik srbských měst, řek a jezer, srbskou ambasádu (mimochodem, píše se o nás na webu Ministerstva zahraničních věcí  ;-)), ale i srbské zdravotnictví nebo srbský chleba, který Srbové jedí ale úplně ke všemu. Taky jsme hodně zpívali, hodně se smáli, hodně se koupali a hodně jedli nanuky… Samé pozitivní věci. Sečteno podtrženo, doufám, že se tábor všem líbil a že si děti přivezli kromě opálení i spoustu nezapomenutelných zážitků!

Díky, že jste četli naše příspěvky!

 

Latest posts by Šárka Kladivová (see all)

Mohlo by se vám líbit...