Zdravíme z posledního dne tábora!

Slíbili jsme vice textu, ale dneska to bude spis stručně. Prvně k Bělehradu – je hezký, ale je tam vedro :). Vyrazili jsme brzy ráno a v devět hodin jsme byli na místě. Hned jsme zamířili na českou ambasádu, která je přímo ve středu města, kousek od parlamentu.

Tady nás přivítal český velvyslanec, udělali jsme několik společných fotek a prohlédli jsme si reprezentační prostory ambasády. Pak jsme vyrazili do zoo, kde mimo jiné byli třeba bílí tygři. Prošli jsme původní opevnění města, děti si užily rozchod po městě a když jsme se znovu shledali, vyrazili jsme ještě na Avalu – televizní věž nedaleko Bělehradu. Všechno jsme si tak mohli prohlédnout z výšky a pak už jsme vyjeli opět směr tábor, všichni dokonale unaveni.

Včera jsme měli trochu odpočinkový den, k obědu jsme tentokrát vařili my – byly kynuté knedlíky s broskvemi a bramboračka. Odpoledne jsme si zase užili jezero a večer maškarní bál! Masky byly skutečně rozmanité, tešte se na další fotky 🙂

Dnes už se pomalu balíme, jsme naposledy ve městě a chystáme se jestě na jezero. A pak už hurá domu!

Koupání v jezeře

Koupání v jezeře

Latest posts by Šárka Kladivová (see all)

Mohlo by se vám líbit...