Dobré ráno ze Srbska

Včera večer došly ze Srbska další fotografie a zprávy o tom, jak se tam naši skauti a skautky mají. Tak jsem si dnes ráno trochu přivstal, abych Vám to celé mohl ukázat. 🙂

 

Cestou na vyhlídku na Bela Crkvu

Cestou na vyhlídku na Bela Crkvu

 

Zpráva od Šárky:

Myslím, ze to bylo fajn. ted jsme zas byli u jezera, deti to tam porad bavi, je to sranda, akorat Te asi trikrat do minuty nekdo potopi :). Bloudil (řidič) tu ma pocitac, tak posilam nějaké fotky na web. A mohl bys tam prosim nejak shrnout, nas program? Hlavni poselství je stejne asi, ze se mame dobře, je tu legrace, hodne se koupeme, taky hodne zpivame, zítra se chystáme na výlet k Nere (něco jako Divoká Orlice). Dneska dokonce chvili prselo. A včera jsme měli k veceri pizzu.

A jinak, mezi nama, zatím vsechno dobry. Dorozumivame se přes Milana (srbský vedoucí, který umí velmi dobře česky) a když není, tak většinou anglicky přes jednoho jejich kluka. A mimochodem Bloudil je vazne prima. I k detem je fakt dobrej.

 

Večerní zpívání

Večerní zpívání

 

Jedna ze společných fotek (kliknutím se fotografie zvětší)

Jedna ze společných fotek (kliknutím se fotografie zvětší)

Mates - Martin Kroul
Latest posts by Mates - Martin Kroul (see all)

Mohlo by se vám líbit...

komentáře 2

  1. Hana Kalousová napsal:

    Dobrý den.
    Bohužel se nám nezobrazují fotografie jak na mobilu, tak v počítači. Prosíme o opravu. Díky.