Brigáda na zahradě u letiště aneb jak jsme statečně čelili počasí

Na sobotu 17. 3. 2018 byla naplánovaná brigáda na zahradě u letiště, na kterou byli zváni děti i rodiče. Počasí nám však nepřálo a tak jsme se ani zdaleka nepřiblížili k počtu 40 brigádníků, který dorazil na podobnou brigádu na podzim. Navzdory všem podmínkám se ale sešlo 12 odvážlivců a podařilo se nám odstranit suché keře z velké části horní strany zahrady, protřídit několik kup větví, opravit kompost nebo sesbírat kupu odpadků.

Výsledky (i nepřízeň počasí) můžete sami zhodnotit na fotkách.

Velké díky všem zúčastněným! A výzva pro všechny ostatní, aby se příště nezalekli počasí a přišili také přiložit ruku k dílu 😉

 

Před vyřezáváním keřů:

 

Po úpravách:

Ze stejného místa před a po:

 

Během práce: 

Natahaná kupa větví k odvezení:

Vysbírané odpadky a zbytky drátů z původního plotu:

Vytříděné větve na topení:

Opravená stěna kompostu:

A opékání špekáčků na závěr 🙂

Latest posts by Šárka Kladivová (see all)

Mohlo by se vám líbit...