Středisková výprava skautů a skautek

1. 2. 2018 v 15:05 se skauti a skautky sešli na vlakovém nádražím v Žamberku. Jeli jsme vlakem do Olomouce s nějakými přestupy. Z vlakového nádraží v Olomouci jsme šli do skautského domu, který byl kousek od centra města. Když jsme přijeli, šli jsme ven a někdo zakřičel: Jste obviněni z vraždy!

Druhý den jsme hráli selfie soutěž, u které jsme běhali po celém městě, pak nám vedoucí představovali svoje školy, abychom věděli, kam jít po základní škole nebo gymnáziu a roznášeli jsme skautskou poštu. Další den jsme šli do Pevnosti poznání a hráli si s vědou, odpoledne jsme pak běhali po městě s mapou a hledali místa, kde byly schované papírky s místem, kde byl další lísteček. V jednu ráno nás ale vzbudily dunivé zvuky z rádia, na kterém byl vzkaz, že pod nejbližším mostem najdeme mrtvolu. Šli jsme tedy pod ten most a tam v křoví ležela mrtvola, u které byl další vzkaz, že vrah utekl k obchodnímu centru Šantovka, tak jsme tam šli, natočili vraha na mobil a odevzdali důkaz vedoucím, kteří hráli policii. V den odjezdu jsme dopoledne uklízeli a pak jsme vyrazili domů za rodiči. Byla to suprová výprava, nejradši bychom tam byli ještě déle, ale v pondělí už jsme museli jít do školy.
Za všechny sepsala Valča Dolečková
Šárka Kladivová
Latest posts by Šárka Kladivová (see all)

Mohlo by se vám líbit...