Oddílová schůzka ke dni sesterství

22. únor je den výročí narození zakladatelů světového skautingu. Tak jsme si s naším oddílem řekly, že bychom to rozhodně měly oslavit!! Potkaly jsme se tedy v nejbližší pátek na oddílové schůzce v mateřské školce Čtyřlístek.
Když už je to oslava, nemůže na programu chybět hra, při které se každému rozzáří úsměv na tváři. Kromě toho jsme si řekly něco o již zmíněných zakladatelích a jejich pozoruhodném životě – s jejich myšlenkami se skauti setkávají v základech skautingu a skautském zákoně po více než století.
Na vzpomínku toho, co jsme všechno spolu zažily na táborech, výpravách a dalších akcích jsme si navzájem darovaly obrázek s nejhezčí vzpomínkou.
Za skautky napsala Verča Jedličková, vůdkyně oddílu

Latest posts by Káťa - Kateřina Zavřelová (see all)

Mohlo by se vám líbit...