První skautské schůzky v novém roce!

Všechny prázdninové tábory, výlety i expedice už jsou pomalu za námi a nezbývá než se začít těšit na pravidelné schůzky a akce během skautského roku. 51

První schůzka skautů (kluků) proběhne v pátek 9. září od 17 hodin v klubovně u fotbalového stadionu. Jsou na ni zváni i nováčci. Více informací pro nováčky najdete v sekci Pro rodiče.

Skautky (holky) se na první schůzce sejdou také v pátek 9. září, ovšem od 16 hodin, pro nováčky a jejich rodiče je potom připravena speciální schůzka od 15 hodin. Schůzka bude v druhé klubovně u fotbalového stadionu. Přihlášky a další informace najdete v sekci Pro rodiče nebo je obdržíte přímo na místě.

Na všechny schůzky si nezapomeňte vzít rozvrh hodin a dalších aktivit, a taky dobrou náladu, načerpanou o prázdninách!

Těší se na vás vedoucí obou oddílů!