Skauti a skautky na výpravě do Ruska – i s videem

Ve čtvrtek 28.1 jsme se se skautkami a skauty sešli na autobusovém nádraží odkud jsme jeli až do Lanškrouna, po celou cestu vládla veselá nálada. Když jsme došli ke klubovně, tamní vedoucí nás vesele přivítali a pozvali nás dál do klubovny, která nás příjemně překvapila svou krásou.

výprava_2

 

Prošli jsme si celou klubovnu, a pak jsme byli hrou rozděleni do tří skupin.výprava_5

 

Když jsme se ráno probudili, oznámili nám vedoucí, že snídani si uděláme sami. Po celé dopoledne jsme hráli hry a po obědě jsme se vypravili do města, kde jsme měli fotit různé památky. Večeři jsme opět udělali sami. Dnešní aktivitou byla celodenní výprava při které jsme se střídali ve čtení mapy. Cestou nás čekala také spousta her. Když jsme se unavení vrátili,  rádi jsme ulehli do spacáků.výprava_6

Ráno jsme byli ještě veselí z noční hry, která byla opravdu výjimečná, jenže nám začal čas smutných odjezdů. Když jsme měli zabaleno a uklizeno, zahráli jsme si míčové hry a pak už jsme šli na autobus.

Za účastníky sepsala Míša Křikavová

Video z výpravy od Žáži Formanové:

Fotografie v GALERII Online:

[zenphotopress album=906 sort=random number=5]

 

 

Latest posts by Káťa - Kateřina Zavřelová (see all)

Mohlo by se vám líbit...