I skautky tábořily

Letošní rok jsme náš tábor strávily v Rokytnici. Téma celotáborové hry byli řečtí bohové – na začátku tábora jsme vložily ruku nad tajemný kámen a po vyslovení našeho jména se kámen pohnul a přiřadil nás k jednotlivým bohům, kteří nás provázeli a opatrovali. Každému bohu jsme také postavily svatyni. Všichni účastníci tábora se proměnili v otroky a našim cílem bylo vystoupit až na horu Olymp a stát se bohy.

Řecká módní přehlídka

Jednu noc nás vedoucí vzbudili a zavázali nám oči, posadili do auta a odvezli 5 kilometrů od tábora. U sebe jsme měly jen vodu, mobil a mapu. Úkolem bylo dostat se do tábora a najít takovou cestu, která nevedla přes silnici. Nakonec jsme to zvládly a v pořádku došly.

Rozcvička formou aerobicku

Rozcvička formou aerobicku

 

V horkých dnech jsme hrály polejvačku a plnily vodotrapičskou zkoušku. Nejlepším bodem tábora byl chrchel – souboj v plavkách na plachtě s mýdlem. Také jsme absolvovaly celodenní výlet, kde jsme hledaly ztracené oči kyklopů.

Šárka zapaluje slibový táborák

Z tábora máme skvělé vzpomínky a těšíme se na další.

 
Za skautky sepsaly Natka Indráková a Terka Dušková
Šárka Kladivová
Latest posts by Šárka Kladivová (see all)

Mohlo by se vám líbit...