Vítání prázdnin

V úterý 30. června jsme se po půl třetí začali scházet v holčičí klubovně a připravovali naše stanoviště na dětském dni. Lavičky a stoly jsme přenosili do vedlejšího kempu a vše mohlo začít.

Pro příchozí dětí jsme měli připravených několik stanovišť. Na prvním z nich měly děti na výběr z několika obrázků, ze kterých jsme jim po vybarvení a vystřižení vyrobili placku na památku.

Profesor u vytváření placek

Profesor u vytváření placek

Na stanovišti se zdravovědou si mohly ověřit své znalosti v krátkém testíku nebo zkusit, jak by si dokázaly obvázat zraněnou část těla. V hmatovém bludišti musely projít se zavázanýma očima vyznačenou trasu jen pomocí přidržování se provázku navázaného mezi stromy.

Nával u zdravovědy

Nával u zdravovědy

Na stanovišti Game book mohly zjistit, co všechno o skautech vědí. Po okolí bylo rozvěšeno deset papírků s otázkami a úkolem dětí bylo je najít a správně na ně odpovědět. Pro nás to bylo příjemně strávené odpoledne a snad si i děti naše stanoviště užily.

Terka Leuchterová jako chodící otázka v gamebooku

Terka Leuchterová jako chodící otázka v gamebooku

 

Za středisko Žamberk

Péťa Krsková

Mates - Martin Kroul
Latest posts by Mates - Martin Kroul (see all)

Mohlo by se vám líbit...