Dívčí cyklovýlet na Pastviny

Poslední květnovou neděli roku 2015 se zdravé jádro dívčích skautských vedoucích (konkrétně Verča, Šárka, Dulka a Péťa) rozhodlo strávit aktivně a podniklo proto cyklovýlet na Pastvinskou přehradu.

vedoucí na kolech

Cesta k vodě okolo Vejdových lip utekla rychle, a tak nám zbylo ještě dost sil na pádlování na půjčené kanoi. Naše rozhoupaná loďka vyvolávala jistě na březích značné pozdvižení. Nejvíce jsme upoutaly pozornost v řadách záchranářů, kteří zde zrovna měli cvičení a kteří na nás pohlíželi s nadějí, že si své dovednosti budou moci ozkoušet v praxi.

 

holky na pramici

Obavy z nechtěného koupání se ale naštěstí nenaplnily a my jsme mohly jet nabrat síly do Nekoře pod Malou hráz, kde jsme si za svitu slunce a šumění Divoké Orlice opekly k pozdnímu obědu kuřecí maso. Byl to krásný den!

Káťa - Kateřina Zavřelová
Latest posts by Káťa - Kateřina Zavřelová (see all)

Mohlo by se vám líbit...