Výjezdní středisková rada v České Třebové

V neděli 19. 4. jsme si udělali trochu delší střediskovou radu. Obvykle se rada koná jednou za měsíc a trvá cca dvě a půl hodiny.

Protože jsme ale chtěli trochu s úkoly pohnout, domluvili jsme se, že se budeme “radit” již od dopoledne. A aby té zvláštnosti nebylo málo, uspořádali jsme jí v České Třebové v klubovně místních skautů ze střediska Javor.

Dopoledne zabraly standardní úkoly z minulé rady a nově sešlé úkoly. Následoval oběd, který nám Káťa uvařila (kuřecí na kari a těstoviny). No… hned se po něm zaprášilo.

Následovalo probírání oslav 70 let střediska a hodnocení kvality. Mezitím jsme si stihli i na chvíli odpočinout a zahrát si zvláštní verzi volejbalu (s hráči místo sítě). Pak už bylo sedm hodin večer a potom celém náročném dni jsme radu ukončili a rozjeli se domů a do škol.

Středisková rada v České Třebové

Středisková rada v České Třebové

Latest posts by Mates - Martin Kroul (see all)

Mohlo by se vám líbit...