Promítání – jaké bylo?

• Autor příspěvku
  • Rubriky příspěvkuBlog
  • Komentáře k příspěvku2 Komentářů

Už po čtvrté jsme se sešli v zasedací místnosti Městského úřadu v Žamberku a promítali si fotky a videa z naší činnosti. Protože si letos připomínáme 70 let od založení skautského střediska v Žamberku.

K nám, skautům a skautkám, na promítání zavítali také rodiče našich členů a další hosté – především pak starosta Žamberka p. Jiří Dytrt, radní MUDr. Jiřina Jirešová, vedoucí Okresní rady Junáka Lukáš Nastoupil a další. Během tří hodin jsme si užili 155 fotografií a videí od roku 1945 od ledna 2015. A nezapomněli jsme ani na avizované drobné občerstvení – domácí buchty a další slané pochoutky.

Na příště asi budeme muset uvažovat o větších prostorách, protože nás bylo přes padesát a vešli jsme se tak tak (takhle velká účast nás samozřejmě těší). 🙂

Promítání - společná fotografie - 20. 3. 2015
Promítání – společná fotografie – 20. 3. 2015