Promítání fotek a videí

 

 

Vážení rodiče, skauti, skautky a přátelé skautingu,

dovolte mi Vás pozvat na promítání našich skautských fotografií, které proběhne tento pátek 20. 3. 2015 od 18 hodin v zasedací místnosti Městského úřadu v Žamberku (budova pošty).

Promítání se koná v rámci oslav 70 let vzniku našeho skautského střediska. Během dvou hodin se podíváme na to, jak se skautovalo v Žamberku těsně po 2. světové válce a krátkou chvíli také v šedesátých letech minulého století. Připomeneme si obnovu střediska začátkem devadesátých let a projdeme oněch 25 let souvislé činnosti skautů v Žamberku. Skončíme také například u střediskové výpravy z ledna letošního roku, kde na fotografiích určitě poznáte sebe nebo své děti.
promitani

Latest posts by Mates - Martin Kroul (see all)

Mohlo by se vám líbit...