Zúčastnili jsme se Memoriálu Břéti Hampla

V sobotu 7.2. naše hlídka ve složení Jan Fiala (Ovce), Josef Dolejš a Jan Dolejš (Šnek) vyrazila na skautský závod, Memoriál Břéti Hampla, který již po 24. pořádají skauti z České Třebové.

Sice se nepodařilo doběhnout v stanoveném časovém limitu, který byl skutečně šibeniční (z 11 hlídek v kategorii skautů ho splnilo pouze 5), takže nebyli mezi oceněnými hlídkami. Zato podle bodů získaných na stanovištích by byli pátí.

Gratulujeme a snad se příště podaří zúčastnit se závodu ve větším počtu než letos.

Šnek, Ovce a Pepa na jednom ze stanovišť

Šnek, Ovce a Pepa na jednom ze stanovišť

 

Profesor - Štěpán Tylš

Student fakulty architektury ČVUT v Praze. Podle možností pomáhá ve vedení 1. oddílu skautů a na Středisku Žamberk. Zajímá se o architekturu, přírodu, literaturu, techniku, dění ve světě a další věci, o které se dá zajímat. Baví ho cestování po Evropě, kreslení a většina činností, při kterých se něco vytváří, hraní na foukačku, klarinet a saxofon, poslech pohodové hudby, čtení (nadšenec do díla J.R.R. Tolkiena), chvíle, kdy nemusí nic dělat (pravda, moc jich není), no a samozřejmě skauting a táboření.

Latest posts by Profesor - Štěpán Tylš (see all)

Mohlo by se vám líbit...