Promítání – jaké bylo?

Už po čtvrté jsme se sešli v zasedací místnosti Městského úřadu v Žamberku a promítali si fotky a videa z naší činnosti. Protože si letos připomínáme 70 let od založení skautského střediska v Žamberku.

K nám, skautům a skautkám, na promítání zavítali také rodiče našich členů a další hosté – především pak starosta Žamberka p. Jiří Dytrt, radní MUDr. Jiřina Jirešová, vedoucí Okresní rady Junáka Lukáš Nastoupil a další. Během tří hodin jsme si užili 155 fotografií a videí od roku 1945 od ledna 2015. A nezapomněli jsme ani na avizované drobné občerstvení – domácí buchty a další slané pochoutky.

Na příště asi budeme muset uvažovat o větších prostorách, protože nás bylo přes padesát a vešli jsme se tak tak (takhle velká účast nás samozřejmě těší). 🙂

Promítání - společná fotografie - 20. 3. 2015

Promítání – společná fotografie – 20. 3. 2015

Mates - Martin Kroul

Vede žamberské skautské středisko, kde "bojuje" nejen s papíry a jeho organizací. Dříve vedl 7 let vlčata a působil jako výchovný zpravodaj na okresní úrovni.
Mates - Martin Kroul

Latest posts by Mates - Martin Kroul (see all)

komentáře 2

1. Profesor - Štěpán Tylš napsal:

Ovce uprostřed tomu šéfuje 😀